Apie mus

mūsų istorija

Mano sąsaja su gėlėmis prasidėjo atsitiktinai. Prieš tai baldžiaus amato besimokęs, o vėliau kolegijoje studijavęs finansus, pagal Erasmus programą išvykau studijuoti į Daniją. Ten baigęs finansų studijas ir vis dar studijuodamas tarptautinę prekybą ir marketingą, gyvendamas svečioje šalyje, įsidarbinau gėlių įmonėje. Nuo to viskas ir prasidėjo. Nejaučiau jokio ypatingo susidėmėjimo gėlėmis, tiesiog tai buvo darbas padedantis prisidurti pinigų pragyvenimui. Tačiau panašu, kad šis darbą mane įraukė labai rimtai, ėmiau sparčiai kilti karjeros laiptais, neilgai trukus persikėliau į kitą kompaniją, kur dirbau su studijomis susijusį darbą – buvau atsakingas už didelio masto gėlių prekybą su Rusija ir kitomis Rytų Europos bei Centrinės Azijos šalimis. Kitas visiškai netikėtas postūmis gėlių link buvo, kai praleidęs Danijoje beveik dešimt metų dėl šeiminių aplinkybių turėjau grįžti į Lietuvą.

Po truputį ieškojau darbo, bet iš tiesų labai netroškau čia kažkam dirbti, nes žinojau, kad darbdavio ir darbuotojo santykiai Lietuvoje ir Danijoje vis dar labai skiriasi. Galų gale nusprendžiau kurti savo verslą, o kadangi gėlių verslo sritį gerai išmaniau ir turėjau daug kontaktų Danijoje, nutariau pamėginti ir čia tuo verstis. Galų gale ir pačias gėles per tiek metų pamėgau, man patiko su jomis dirbti. Iš pradžių norėjau užsiimti daniškų gėlių importu ir prekiauti didmena, tačiau pradėjęs pokalbius su prekybininkais supratau, kad šie labai atsargiai žiūri į mano siūlomą produktą. Daniškos gėlės yra kitokios, nei pas mus dominuojančios olandiškos. Bet jų kokybė tikrai yra aukštesnė, o kartu ir kaina šiek tiek didesnė. Bet man vis tiek norėjosi pabandyti, todėl greta nedidelės didmeninės prekybos, atidariau ir prekybos kioską Kaune, Studentų gatvėje. Vėliau persikėlėme į Šilainių rajoną, o tada įsikūrėme ir prekybos miestelyje „Urmas“, čia atidarėme „Kitokių gėlių“ parduotuvę - taip po truputį ir įsibėgėjo verslas.

apie mane


Sveiki. Mano vardas Gediminas Visockis. Anksčiau negalėjau nė pagalvoti, kad mano gyvenimas bus taip glaudžiai susijęs su gėlėmis. Tačiau dabar nuolat sukuosi tarp lentynų, apstatytų gėlėmis savo parduotuvėje. Dar daugiau, mano vadovaujama įmonė tapo viena novatoriškiausių savo srityje, viena pirmųjų pasiūliusi lietuviams gyvų augalų paveikslus, iki tol beveik nematytas gėlių rūšis ir kitus kol kas dar retai sutinkamus sprendimus.

img

Dabar įmonė koncentruojasi į mažmeninę prekybą, nes produkcija išskirtinė ir ją reikia tinkamai pateikti. Aš žinau, kaip tai padaryti, o bendrose lentynose pas didžiuosius prekybininkus ji gali greitai pasimesti tarp įprastinio asortimento. O mūsiškis – tikrai išskirtinis. Mes turbūt pirmieji į Lietuvą atvežėme gyvų augalų paveikslus, kurie ypač stebina ir žavi pirkėjus. Kruopščiai sukomponuoti ir suderinti augalai pasodinti tikruose mediniuose rėmuose, o augalų šaknys stilingai pridengtos gražiais akmenukais. Kai kuriuose kompozicijose įspūdį sustiprina ir rėmuose įstatytas veidrodis, kuriame vaizdas dar kartą atsispindi. Ir tai nėra laikinos kompozicijos, tai tikri kambariniai augalai, kurie, nors ir nėra reiklūs, bet jiems reikalinga minimali priežiūra: palaistyti, pakirpti, pataisyti, kadangi jie po truputį auga. Toks paveikslas tampa puikia interjero puošmena, ypač derančia prie skandinaviško stiliaus.

Turime ir daugiau įdomių dalykų: magnetų pagalba ore sklendžiančių vazonų, mini vazonėlių su augalais, kurie prie metalinio paviršiaus, pavyzdžiui, šaldytuvo, tvirtinami magnetuku. Taip pat parduodame ir gėles, tačiau jos irgi išskirtinės. Labai pirkėjų mėgstamos yra vadinamosios auksinės žuvelės, kurios taip vadinamos dėl žiedų išskirtinės formos ir dažniausiai oranžinės spalvos. Didžioji dalis augalų pas mus atkeliauja iš Danijos, mes teikiame jiems išsskirtinį dėmesį. Sugriautas neigiamas įsitikinimas.

Žmonės vis dar atranda mūsų siūlomą produkciją, todėl daugelis, ypač užėję naują parduotuvę „Urme“, nustemba, nes asortimentas visiškai kitoks nei įprastinėse gėlių parduotuvėse. Labiausiai džiugu, kad žmonės teigiamai priima šias naujoves. Matau, kad poreikis yra ne tik tradicinėms, įprastoms gėlėms. O mes savo ruožtu stengiamės parduoti viską už gerą kainą, kad išskirtinių gėlių galėti įsigyti praktiškai kiekvienas. Labai smagu, kad pavyko paneigti tarp prekybininkų vyravusį nusistatymą, kad tokios produkcijos Lietuvoje niekam nereikės.

mes medijoje :